Спортивный портал. Все о тренировках

יש להקיש על הקטגוריה הנבחרת לקבלת המידע הרצוי !

 • מזכירות הישוב

 • משולחן המזכיר

 • ועד ההנהלה

 • תרבות כלל ישובי

 • פעילות נוער

 • גני ילדים

 • ועדת דת - בית כנסת

 • מועצה איזורית

 • פינת המודעה הקטנה

חברים יקרים,

אסיפה, בחירות, תחילת שנה  ומה שביניהם

עת תחילת השנה החדשה אנו מקיימים מספר מפגשים מוניציפאליים אשר יש להם משמעות על כל אחד ואחת מאתנו, מי באופן ישיר ומי באופן עקיף. היום, יום חמישי, תיערך אסיפה להצגת מאזני 2017, מעין סגירת שנה ע"י הוועד המכהן, ובעוד 5 ימים, ביום שלישי ה-09.10 נפגש בקלפי היקב לבחירת הוועד הבא. מעמד מרגש עבור גבעון החדשה ואני מבקשת לאחל הרבה הצלחה לאלו שיבחרו ותודה בשם הקהילה על הבחירה האמיצה להוביל עשייה קהילתית ציבורית מחייבת מאוד. הצלחתם היא הצלחת כולנו ואני בטוחה שכולם מצטרפים לאיחולי ההצלחה.

במקביל יתקיימו מפגשים עם המועמדים להובלת מועצת בנימין ב-5 השנים הבאות. כיום ישנם 3 מועמדים מובילים והם יגיעו לפגוש, לשמוע ולהשמיע.  אני עדיין לא יודעת איזה פועל חשוב יותר לשמוע או להשמיע במעמדים שכאלו. אני בטוחה שישנן סוגיות הרלוונטיות באופן כללי למועצה אבל מעסיקות את גבעון החדשה בפרט ואת התושבים הן כקהילה והן כיחידים שיש להתעכב עליהם רגע לפני שעושים את הבחירה השמית. מאחורי כל מועמד ישנה אג'נדה, ישנה תפיסת עולם , תפיסת ניהול ושיטת עבודה שעשויה להתאים לישובים עם מאפיינים מסוימים, וכידוע מועצת בנימין מגוונת מאוד אם לא המגוונת ביותר. עלינו להתעכב על המאפיינים המייחדים את גבעון החדשה – ישוב קהילתי כפרי, חילוני אשר בו מתגוררים תושבים מכל הקשת הדתית, עם אוכלוסייה מתבגרת, שכבות ילדים ונוער שהולכות וקטנות, תשתית מתיישנת, שכונת אל-חאליילה שמשפיעה על הדרך הביתה, השיוך למוסדות החינוך בגבעת זאב ועוד.

1.      להלן מועדי המפגשים –

א.     יום חמישי ה-11.10- ישראל גנץ

ב.      יום ראשון, ה-14.10 – שליה אדלר

ג.      יום חמישי ה-18.10 – אפי שרון

חשוב מאוד להגיע , לשאול ובעיקר להקשיב לתשובות ובהתאם להן לקבל ההחלטה. זה הזמן להשפיע ולקדם אינטרסים יישוביים, נצלו את זכותכם!!

***אם יש מישהו או מישהי שמוכנים להביא עוגה למפגש נשמח מאוד! נא הודיעו מראש לשלומית***

תודות

אני רוצה להודות בשם כל הקהילה לכל הגבאים ועושי הציבור של בית הכנסת ולעוזי ששון (שלוקח אחריות על בית הכנסת באולם) על הובלה, חשיבה ועשייה מרובה לטובת אירועי תשרי ברגעים המכוננים של תפילה, צום ושמחת תורה. מן הסתם העשייה הזו נמשכת ונעשית כל השנה אבל חודש תשרי מאתגר במיוחד בשל האינטנסיביות, הייחודיות של האירועים, התפילות, התקיעות והקדושה של התפילות.

אני גם רוצה להודות לצוות האחזקה אשר בראשו עומד ישראל שלנו יחד עם רובחי ואיברהים על הארגון והניקיון (למרות שהשלכת שהתחילה ממשיכה לאתגר אותנו).

עדכונים שוטפים

א.     השבוע התמודדנו עם בעיית ביוב קשה ברחוב האילן. המועצה מעורבת כמובן אבל עדיין לא נמצא פתרון לבעיה. מקווה שעוד היום ימצא מענה למפגע התברואתי הנ"ל.

ב.      בימים הקרובים יונח בכניסה לישוב שלט חדש אשר בו כמה מילים על "גבעון החדשה". שמחתי מאוד על התגובות שהוא גרר בדף הפייסבוק היישובי. עצם השיח עורר מחשבות על ההגדרות הכלליות של הישוב ועל ההגדרה של התושבים על הקהילה עצמה. שיח מעניין מאוד. מוזמנים לבקר ולהגיב.

ג.      חוזרים לשגרה ומתחילים לעבוד על הרבעון האחרון של 2018, הן בתחום הקהילה והתרבות והן בתחום הנוער. התרשמתי שבמידה ולמישהו ישנה יוזמה קהילתית כזו או אחרת ומוכן להוביל שלומית תשמח לעזור ולקדם ביחד עם התושבים, נצלו את הבמה.

 

 

חיסונים

ביום שני  8.10.18  , בין השעות 16:00-17:00 יבקר ביישובנו וטרינר המועצה - ד"ר אפרים קרן, למטרת   חיסון  כלבים וחתולים נגד כלבת. החיסון יתבצע במועדון היקב .

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 בחירות

ביום שלישי ה-09.10.2018, ל' בתשרי תשע"ט, תתקיימנה בחירות לועד ההנהלה ולוועדות הסטאטוטוריות.

להלן פרטי המועמדים לוועדות השונות –

שם הועדה

שם מלא מועמד

ועד הנהלה

בוגטירוב דני

בן חיים יואב

בן שימול דוד

ויינשטיין שושנה

לוי דודי

לוקשבסקי אירנה

קארה יצחק (צח)

ועדת פיתוח

רשימה סגורה

אלה אוקי

בנדל דב

חסון אלי

ועדת היכרות

רשימה סגורה

 

כהן עופר

לרום לאה

רפאלי אבי

 

 

 

 

 

 

 ענבל דואק

מנהלת הישוב

 

  

       

אסיפה כללית

הנכם מוזמנים לאסיפת חברים כללית שתתקיים ביום חמישי , ה-04.10.2018, כ"ה בתשרי תשע"ח .

 

האסיפה תתקיים באולם, בגבעון החדשה, רחוב כליל החורש 24, בשעה 19:00 .

 

במידה ולא יתקיים הקוורום הנדרש של חברי האגודה בשעה הנקובה לעיל תתקיים האסיפה בשעה20:00    בכל פורום.

 

על סדר היום:

 

1.     בחירת ועדת קלפי בהתאם לסעיף 42 לתקנות האגודות השיתופיות (רשויות האגודה), התשל"ה- 1975 .

 

2.     הצגת מאזנים לשנה"ע 2017, לאגודה ולוועד המקומי.

 

 

 

תשומת ליבכם כי ככל שתהיה דרישה של 10% מבין חברי האגודה הנוכחים באסיפה לקיום בחירות לוועדת קלפי בהצבעה חשאית בהתאם לסעיף 41 לתקנות האגודות השיתופיות אזי יתקיימו בחירות לוועדת הקלפי בהצבעה חשאית ביום ראשון ה-07.10.18,  בין השעות 17:00-19:00 במשרדי האגודה.

 

 

 

 

 

 

 

בכבוד רב,

 

וועד ההנהלה

 

 


קהילה

שמחה לפרסם גם השנה עלון חוגים. שימו לב כי יש חוגים אליהם ההרשמה נעשית דרכי ויש חוגים בהם יש לפנות ישרות למפעיל החוג.

 

התעמלות נשים-

חוג התעמלות נשים בהנחיית מיכל אלה בימי שלישי בשעה 19:00 בערב באולם

לפרטים יש לפנות אל מיכל אלה. 054-4559422


שלום לכולם!

השבוע התקיימו פעולות פתיחה לכל שכבה בנפרד ובהן דיברנו על מה לשמר ומה לשפר מהשנה שעברה ומהקיץ, מה הציפיות שלהם לשנה הקרובה ומה הם היו רוצים לעשות.

המפגש הראשון היה עם שכבת ז' שנכנסו באופן רשמי לחדר הנוער עם נוכחות גבוה- דיברנו על החוקים, עשינו משחק היכרות ולקינוח הכנו סמורס טעים :)

לאחר מכן נפגשתי עם השכבות האחרות לפי הזמנים של כל שכבה והכנו משהו טעים לכבוד פתיחה מתוקה! הפעילות פתיחה חשובה מאוד לכל שכבה ותורמת לתכנון פעילויות השנה הקרובה ולכן אני גאה להכריז על פתיחת תחרות השכבה המתנדבת!!!

אז מה זה בעצם אומר?
כל שכבה צריכה להגיע ללפחות 5 התנדבויות ברחבי היישוב והסביבה כלפי הקהילה, שיפוץ מבנים ביישוב, עזרה למען מישהו וכדומה.
השכבה שתגיע ל5 התנדבויות תזכה בפרס שווה אשר ישמש אותה למה שתבחר במהלך השנה!
בחירת ההתנדבויות היא לגמרי שלהם ואני כאן כדי לפקח ולעזור להם להוציא את ההתנדבות לפועל אז בהצלחה לכל שכבות הנוער ונשמח לשיתוף פעולה J

חדר הנוער צריך שדרוג קטן ולכן נשמח אם יש למישהו מיקרוגל שהוא לא בשימוש אך במצב טוב, קומקום\ טוסטר (אם יש מוצר חשמל שאין לכם שימוש בו אז נשמח לקבל).

אשמח לסכם את הקיץ בקצרה ולפרגן לכל מי שעזר לי להוציא את הפעילויות לפועל בדרך כזו או אחרת, אז תודה רבה לחבריי לעבודה ענבל, שרונה, ישראל, שלומית ומנש שהיו בשבילי בעת הצורך ועזרו לי בכל דבר שביקשתי, תודה לסיון עוז המדהימה שליוותה אותנו לאורך כל הקיץ בפעילויות ולהורים היקרים על התמיכה וההירתמות בהרשמה ודרבון הנוער לצאת לפעילויות!
ריגש אותי מאוד לראות את בני הנוער עוברים תהליך של עזרה הדדית, התנדבות לפני פעילויות לתת יד ולעזור לשכבות הגיל הקטנות בעת הצורך.
הקיץ היה מהנה ומוצלח, הנוכחות של הנוער הייתה גבוה יותר משמעותית מקיץ שעבר אז בנימה אופטימית זו אאחל בהצלחה בשנה החדשה ונקווה שתהיה אפילו טובה יותר מהשנה הקודמת לה J


 

הורים יקרים,

ילדות חדשה-

לאור הצלחת הפרויקט בשנתיים האחרונות, גם השנה יפגשו ילדי הישוב, אחת לשבוע, בימי ראשון ביקב לפעילות מהנה, מגבשת ובעיקר....רחוקה ממסכים.

הפעילות מיועדת לילדי כיתות א-ו

כיתות א-ג 17:00-18:00

ד-ו  בשעות 18:00-19:00

 

ליאור היקר מתגייס ולכן, אנו מגייסים מדריך\ מדריכה חדש\ה

המעוניינים פנו אלי לתיאום ראיון עד לתאריך 10.10.18

הורים אשר לא מכירים את הפרויקט מוזמנים לפנות אלי ואתן פרטים נוספים

 

לילדות חדשה דרוש\ה מדריך\ מדריכה

עדיפות לבעלי ניסיון בהדרכת ילדים ובוגרי קורס מדצים

יש לפנות אלי לתיאום ראיון עד לתאריך .0.10.18

  

 

ועדת דת

פרשת "בראשית"  כ"ז  תשרי 6.10.18

הדלקת נרות – י-ם 18:01, ת"א 17:40.

יציאת שבת 18:54.

מנחה ערב שבת 18:05.

שחרית שבת – 8:00

מנחה גדולה 13:15 מנחה רגילה 17:35.

בכל שאלה בנושא הלכות ודת ניתן לפנות לרב נחשון בטלפון 052-7137433 החל משעה 19:00 ואילך.

כל יום יש תפילת מנחה בשעה 18:00 שיעור וערבית.

ראש חודש חשוון חל ביום שלישי ורביעי.

 

פרשת בראשית

כמו בכל שנה בשבוע זה אנו מתחילים ללמוד את פרשת בראשית שבחומש בראשית. בפרשה זו אנו למדים על סדר בראשית העולם "בששת ימי המעשה" . ומשום שקודם בריאתו היה העולם תוהו ובוהו, הוקדשו הימים הראשונים לקביעת גבולות ובהם הקב"ה תחומים מוגדרים בעולמו.

כך אנו לומדים כי ביום הראשון הבדיל ה' בן האור ובין החושך כך שחלק מהיממה נקרא יום וחלקו נקרא לילה . ביום השני הבדיל ה' מים עליונים להם נקרא שמים ולבין המים התחתונים קריאת שמם "כימים" הייתה ביום שלשי ובאותו יום, אף ברא ה' את כח הצמיחה ומעתה צמחו דשאים ואילנות מן האדמה.

ביום רביעי ברא ה' את המאורות ומעתה ואילך הם המבדילים בין היום ללילה כאשר השמש (המאור הגדול) תאיר ביום, והירח והכוכבים (המאורות הקטנים) יאירו בלילה.

ביום החמישי ברא ה' את השרצים והזוחלים את הדגים וכמו כן נבראו באותו היום מיני עופות. ומפני שבני אדם רגילים לצוד את דגים ומיני העופות אלו הוצרכו לברכה מיוחדת מאת ה' שיפרו ירבו.

ביום השישי נבראו שאר בעלי החיים ולאחר מכן ברא ה' את האדם ונפח בו "נשמת חיים".

חתימת מעשה הבריאה נעשתה ביום השביעי את היום זה קידש ה' כיום מנוחה. והשביתה בו היא ביטוי לאמונה כי ששה ימים ברא ה' את העולם וביום השביעי שבת וינפש.

המשך הפרשה מתאר את שהותם של אדם הראשון וחוה אשתו בגן עדן. עד לחטאם כאשר נכשלו בעצת הנחש ואכלו מעץ הדעת עליו ציווה אותם ה' שלא לאכול ממנו.

בניהם של אדם וחוה היו קין והבל קין היה עובד אדמה והבל היה רועה צאן כאשר יום אחד החליטו להגיש מנחה לפני ה', בחר קין מהגרועים שבפירות אדמתו ואילו הבל בחר מהמובחרים שבצאנו ולפיכך נענה ה' למנחתו של הבל. קין כשראה זאת קינא באחיו והרגו ולפיכך נגזר עליו עונש גלות כשעל מצחו חקוקה "אות קין" להגן עליו.

מכאן ואילך מתאר הכתוב את סדר הדורות עד נח שהיה איש צדיק ואף כשעלתה רעת בני האדם לפני ה' ורצה למחותם מעל פני האדמה, היה זה שנח שמצא חן בעיני ה'. והוא הציל על כולם כפי שנלמד בעזרת ה' בשבוע הבא.

 

שבת שלום ומבורך

וחורף בריא.

 

  


בחירות: ועדת הבחירות בבנימין מודיעה כי תם המועד להגשת בקשה להתמודדות לראשות המועצה, למליאת המועצה ולועדים המקומיים, והליך רישום המועמדים הושלם בהצלחה. לראשות המועצה ישנם שלושה מועמדים, ובכל יישוב הוגשו שמות כסדרם למליאה ולועד המקומי. ביישובים בהם הוגשה רשימה אחת בלבד לועד המקומי או למליאה, לא יתקיימו בחירות לועד ולמליאה, אלא אך ורק לראשות המועצה - הודעה ספציפית תישלח לכל יישוב ויישוב. להזכירכם, יום הבחירות  - שיתקיימו בכ"א במרחשוון תשע"ט, 30/10/18  -  הוא יום שבתון כללי, על מנת שתוכלו לממש את זכותכם להצביע ולהשפיע. עדכונים שוטפים - באתר המועצה.

 

סוכות בבנימין: גם השנה זכינו לעשרות אלפי מטיילים באתרי התיירות והטבע בחבל בנימין, רבים מהם הגיעו בעקבות הקמפיין הרחב של מחלקת התיירות תחת הכותרת 'בנימין - משהו קרוב וטוב'. במרתון התנ"ך הבינלאומי השתתפו 4000 רצים מרחבי העולם. מנצח המרתון הוא יפתח פשחור בן 24 מקיבוץ מירב, והמנצחת היא אלונה דיאטלובה בת 37 מפטרסבורג, רוסיה. תודה לכל תושבי בנימין השותפים, נפתחה כבר ההרשמה למרתון התנ"ך ה-5.

 

"ותן טל ומטר לברכה": עם התקרב עונת הרוחות והגשמים, אנו מבקשים להזכיר לתושבים לבחון את מוכנות הבית והחצר לעונה זו – לעגן חפצים שעלולים לעוף, לנסר ענפים שעלולים לקרוע חוטי חשמל, ולהכין מלאי לחירום ולהפסקות חשמל. מומלץ לנקות ולתקן תנורים ולבצע ביקורת שנתית בארונות החשמל. שימו לב, בעת הגשמים הראשונים הקפידו על נהיגה איטית ובטוחה, בשל סכנת החלקה חמורה.

 

דרושים/ות: למרכז גוונים - היחידה להתפתחות הילד, דרושים/ות קלינאים/ות תקשורת. התפקיד כולל מתן טיפול, ייעוץ ואבחון לתינוקות וילדים בעלי קשיים התפתחותיים מגיל לידה עד גיל 9 שנים. פרטים באתר המועצה.

 

שבת שלום,

המועצה האזורית מטה בנימין

  

 

 

 

 

                

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 


א.ר מחשבים

תיקון מכירה ושירות ברמה מקצועית ואמינה

תיקון מחשבים בבית הלקוח בשעות נוחות

מכירת מחשבים ומוצרים נלווים למחשב ולנייד ולסלולרי

התקנת רשתות אלחוטיות וחוטיות ומצלמות אבטחה

שיחזור נתונים מפלאפונים כרטיסי זיכרון ודיסקים קשיחים

שימוש במוצרים חדשים איכותיים ואחריות מלאה

הענקת שירות מקצועי אדיב ואמין

למידע וכל שאלה אסי רפאלי   050-8332094


 

   

   

אתר הישוב גבעון החדשה

 • יזום: דני יקותיאלי ודוד מרדכי 
 • עזרה ועדכון: שוש בנימין ועובדיה ישראלי
 • בניה, עיצוב ותיחזוק האתר:
  דוד מרדכי (מרידך)
  נייד: 054-5-603-603

  פקס: 153-2-5730150
  :דואר אלקטרוני
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פרטים להתקשרות

 • כתובת: מזכירות הישוב גבעון החדשה,  דואר נע צפון יהודה, ישראל, 90901.
 • טלפון: 02-5362022
 • פקס: 02-5361911
 • :אימייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.